SAP EPM Consultant

Αθήνα, Ελλάδα

Περιγραφή

Με χαρά ανακοινώνουμε μια εξαιρετική ευκαιρία για το ρόλο του SAP EPM Consultant στην ομάδα μας.

Θα σας ενδιέφερε να ενταχθείτε σε μια πρωτοποριακή εταιρεία που διακρίνεται για την εμπειρία της στις υπηρεσίες SAP, με εξειδίκευση στον τομέα της Διαχείρισης Αποδόσεων Επιχειρήσεων; Αν ναι, σας προσκαλούμε να έλθετε σε επαφή μαζί μας! Στείλτε το βιογραφικό σας για τη θέση SAP Consultant με εξειδίκευση σε EPM. Για όσους διαθέτουν επιχειρηματικό πνεύμα, πρακτική προσέγγιση και διεθνώς εστιασμένη, νοοπτροπία ως προς την εξυπηρέτιση πελατών, αυτή η θέση προσφέρει περισσότερα από απλή εργασία.

Προσφέρει τη δυνατότητα να εισχωρήσετε στον κόσμο των προηγμένων τεχνολογιών της SAP.

Ως Σύμβουλος SAP EPM, θα είστε υπεύθυνοι για τον σχεδιασμό, την υλοποίηση και τη βελτιστοποίηση λύσεων EPM. Η εμπειρία και η ειδίκευσή σας θα παίξουν κρίσιμο ρόλο στη μετασχηματιστική διαδικασία των οικονομικών και λειτουργικών διαδικασιών των πελατών μας. Αυτή είναι μια εξαιρετική ευκαιρία για πρόσφατους αποφοίτους ή νέους επαγγελματίες που αναζητούν πρακτική εμπειρία στη συμβουλευτική EPM.

Αρμοδιότητες

  • Ανάλυση διαδικασιών μαζί με τους πελάτες για την αναγνώριση των τρεχουσών τους αναγκών και την παροχή λύσεων.
  • Συνεργασία με τους πελάτες για τη συγκέντρωση των απαιτήσεων της επιχείρησης και τη μετατροπή αυτών σε συγκεκριμένες προδιαγραφές σχεδιασμού συστημάτων.
  • Σχεδιασμός των λειτουργικών προδιαγραφών για την εκπλήρωση των επιχειρηματικών απαιτήσεων.
  • Εφαρμογή λογισμικού που περιλαμβάνει τις κορυφαίες λύσεις SAP EPM από το σχέδιο έως την εκκίνηση σε λειτουργία.
  • Αντιμετωπίστε μια ευρεία γκάμα σε έργα που ασχολούνται με τα δεδομένα και την ανάλυση.
  • Συνεργαστείτε αποτελεσματικά με ομάδα συμβούλων, αλλά μπορείτε επίσης να εργαστείτε και ανεξάρτητα
  • Συνεχιζόμενη εκπαίδευση στις λύσεις SAP EPM

Επιθυμητά προσόντα & εμπειρία

  • Πτυχτίο σε Χρηματοοικονομικά, Λογιστικά, Συστήματα Πληροφορικής ή σε σχετικό πεδίο.
  • Η βασική κατανόηση των έννοιων και των εργαλείων EPM είναι ένα πλεονέκτημα.
  • Προθυμία για μάθηση και προσαρμογή σε νέες τεχνολογίες και μεθόδους.
  • Εξαιρετικές αναλυτικές ικανότητες και επιδεξιότητα στην επίλυση προβλημάτων.
  • Εξαιρετικές δεξιότητες επικοινωνίας και αποδεδειγμένη ικανότητα να εργάζεται συνεργατικά εντός μιας ομάδας.
  • Ικανότητα να λειτουργεί αποτελεσματικά σε ένα περιβάλλον υψηλής πίεσης και γρήγορου ρυθμού.
  • Άριστη γνώση της αγγλικής γλώσσας, με ικανότητα σε επιπλέον γλώσσες θεωρείται επωφελής.

Τι προσφέρουμε

  • Μια ευκαιρία να ενταχθείτε σε μια κορυφαία εταιρεία Σύμβουλων στην Ελλάδα, γνωστή για τη σταθερή δέσμευσή της στην ικανοποίηση των πελατών και το εξαιρετικό της ιστορικό στην εκπλήρωση των προσδοκιών των πελατών.
  • Συμμετέχουμε σε πρωτοποριακά και περίπλοκα έργα τόσο σε τοπικό όσο και διεθνές επίπεδο, εξυπηρετώντας μια πελατειακή βάση που έχει επιδείξει ανεπανάληπτη εμπιστοσύνη και πίστη στις υπηρεσίες μας, συχνά περισσότερο από οποιονδήποτε από τους ανταγωνιστές μας.
  • Ένα υποστηρικτικό εργασιακό περιβάλλον που επικεντρώνεται στην προαγωγή της επαγγελματικής ανάπτυξης και στη συνεχή ενίσχυση των δεξιοτήτων, εξασφαλίζοντας ότι τα μέλη της ομάδας μας είναι καλά προετοιμασμένα για να ανταποκριθούν και να υπερκεράσουν τα υψηλά μας πρότυπα στην εξυπηρέτηση των πελατών.
  • Ελκυστικό οικονομικό πακέτο και προνομίων.
  • Θέση σε μία από τις κορυφαίες εταιρείες Παροχής Επαγγελματικών Υπηρεσιών στην Ελλάδα.
  • Συμμετοχή σε καινοτόμα έργα για κορυφαίους πελάτες, τόσο στην Ελλάδα όσο και παγκοσμίως.
  • Εταιρική κουλτούρα που προωθεί και υποστηρίζει ενεργά την επαγγελματική ανάπτυξη του προσωπικού της.
  • Δέσμευση στη συνεχή μάθηση και ανάπτυξη δεξιοτήτων, προετοιμάζοντας την ομάδα μας για τις προκλήσεις του αύριο.
  • Πλαίσιο αποζημιώσεων που αναγνωρίζει τις προσωπικές σας επιτευγματικές προσπάθειες και την αξία που φέρνετε στα επικεντρωμένα στον πελάτη έργα μας.