Junior SAP Developers

ΑΘΗΝΑ-ΕΛΛΑΔΑ

Περιγραφή

Η Real Consulting ΑΕ, ο μεγαλύτερος συνεργάτης της SAP στην Ελλάδα, αναζητά να προσλάβει επαγγελματίες SAP ABAP για να ενταχθούν στην ομάδα μας στην Αθήνα.

Αρμοδιότητες

  • Συντηρήστε, τροποποιήστε ή βελτιώστε υπάρχουσες εφαρμογές
  • Δημιουργήστε εξειδικευμένες αναφορές για τα SAP modules χρησιμοποιώντας τη γλώσσα προγραμματισμού ABAP.
  • Σχεδιάστε φόρμες και οθόνες για τα modules SAP.
  • Εντοπισμός και διόρθωση προβλημάτων/σφαλμάτων σε εφαρμογές.
  • Δοκιμάστε νεοπροστεθείσες λειτουργίες.
  • Δημιουργήστε documentation για νέες και υπάρχουσες εφαρμογές.
  • Παρέχετε τεχνική υποστήριξη στους χρήστες.
  • Καλλιεργήστε μια στάση συνεχούς μάθησης.

Επιθυμητά προσόντα & εμπειρία

  • Πτυχίο στην Πληροφορική ή στα Συστήματα Πληροφικής
  • Γνώση των έννοιων database & integration
  • Η γνώση της ανάπτυξης του Front-end development θα θεωρηθεί ως επιπλέον προσόν.
  • Η γνώση της γλώσσας προγραμματισμου ( java, c++ ) θα θεωρηθεί ως επιπλέον προσόν
  • Εξαιρετική γραπτή και προφορική επικοινωνία στα Ελληνικά και Αγγλικά.
  • Η προηγούμενη εμπειρία στην εργασία με μεγάλες και πολύπλοκες δομές πινάκων θα ληφθεί υπόψη ως θετικό στοιχείο (τουλάχιστον 1 έως 3 χρόνια εμπειρίας).
  • Να μπορείτε να εργάζεστε τόσο ως μέλος ομάδας όσο και ανεξάρτητα.
  • Προσανατολισμένοι στα αποτελέσματα
  • Ικανότητα για multi-task και διαχείριση διαφόρων έργων/αιτημάτων/ζητημάτων

Τι προσφέρουμε

  • Eυκαιρία να γίνετε μέρος ενός από τους κορυφαίους παρόχους Υπηρεσιών στην Ελλάδα.
  • Ένα εργασιακό περιβάλλον που σέβεται βαθιά την ατομική πρόοδο στις δεξιότητες και τις ικανότητες σας.
  • Συνεχής επένδυση στην εκπαίδευση και την προσωπική ανάπτυξη.
  • Συμμετοχή σε καινοτόμα και πολύπλοκα έργα για μεγάλες εταιρείες στην Ελλάδα και στο εξωτερικό
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών