Microsoft Dynamics 365 CRM Consultant

ΑΘΗΝΑ-ΕΛΛΑΔΑ

Περιγραφή

Η Real Consulting Α.Ε. αναζητά Microsoft Dynamics 365 CRM Consultant για να γίνει μέλος της κορυφαίας ομάδας υπηρεσιών Microsoft Dynamics.

Η εταιρεία μας είναι Χρυσός Συνεργάτης επιχειρηματικών λύσεων Microsoft στην Ελλάδα και ο ιδανικός τόπος για να διαμορφώσετε και να αναπτύξετε την καριέρα σας, ενώ βοηθάτε τις εταιρείες να κατακτήσουν στρατηγικά πλεονεκτήματα μέσω της καινοτόμας χρήσης της τεχνολογίας της Microsoft.

Αρμοδιότητες

  • Ανάπτυξη και υλοποίηση μεγάλων και σύνθετων λύσεις Microsoft Dynamics 365 CRM.

    Υλοποίηση επιχειρηματικών αυτοματισμών χρησιμοποιώντας την Power Platform και το Power Automate.

    Συνεργασία με τους πελάτες για την ενημέρωση, επέκταση ή μεταφορά των τρεχουσών εφαρμογών πληροφορικής τους, για να κάνουν βέλτιστη χρήση των δυνατοτήτων που προσφέρει το Dynamics 365 CRM.

    Υποστήριξη την ανάπτυξη της Microsoft Services Division επεκτείνοντας τις γνώσεις της πλατφόρμας Dynamics, καθώς και αναλαμβάνοντας νέες προκλήσεις για την αναπτυσσόμενη ομάδα.

    Γίνετε μέρος μιας ομάδας υψηλής απόδοσης και συνεργαστείτε με συναδέλφους συμβούλους και/ή συναδέλφους πελατών.

Επιθυμητά προσόντα & εμπειρία

  • Πτυχίο ή Μεταπτυχιακό στις Οικονομικές Επιστήμες, στην Πληροφορική, στην Επιστήμη Υπολογιστών, στη Βιομηχανική Μηχανική, στη Διαχείριση Επιχειρηματικών Πληροφοριών ή σε συναφή πεδία.
  • Άριστη γνώση της ελληνικής και αγγλικής γλώσσας.
  • Τουλάχιστον 2 χρόνια εμπειρίας με λύσεις Microsoft Dynamics 365 CRM.
  • Η εργασιακή εμπειρία με τις λύσεις Microsoft Dynamics (D365 Finance and Supply Chain Management / AX – Microsoft Dynamics NAV / Business Central) θα θεωρηθεί προσόν.
  • Δυνατότητα αυτοβελτίωσης στις Επιχειρηματικές Εφαρμογές της Microsoft (Microsoft Dynamics 365 CRM + power platform).
  • Δυνατότητα σχεδιασμού, ανάπτυξης, δοκιμής και υλοποίησης λύσεων Dynamics 365 CRM συνδέοντας τα με τα συστήματα πελατών.
  • Ομαδικό πνεύμα και ικανότητα συνεργασίας, επίδοσης και επίτευξης προθεσμιών υπό πίεση.
  • Η κατανόηση των επιχειρησιακών διαδικασιών (π.χ. Οικονομικά/Λογιστική, Προμήθειες, Πωλήσεις, Μάρκετινγκ, κ.λπ.) εκτιμάται ιδιαίτερα.
  • Διάθεση για μάθηση και συνεχή διεύρυνση τεχνικών και επιχειρηματικών δεξιοτήτων ακολουθώντας τις τελευταίες τεχνολογίες της Microsoft.
  • Ισχυρές επικοινωνιακές δεξιότητες.

Τι προσφέρουμε

  • Η ευκαιρία να είσαι μέρος ενός από τους κορυφαίους παρόχους Επαγγελματικών Υπηρεσιών στην Ελλάδα
  • Ένα εργασιακό περιβάλλον που σέβεται βαθιά την ατομική σου πρόοδο στις δεξιότητες και ικανότητες
  • Συνεχής επένδυση στην εκπαίδευση και την προσωπική ανάπτυξη
  • Συμμετοχή σε καινοτόμα και πολύπλοκα έργα για μεγάλους οργανισμούς στην Ελλάδα και στο εξωτερικό
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών και παροχών που ανταμείβει την απόδοσή σου και αναγνωρίζει την αξία σου στα έργα της εταιρείας